Kontak anahtarı Kaçmaz Oto Anahtar İstanbul

Kaçmaz oto anahtar

0216 632 89 01  

 

     

KAÇMAZ OTO ANAHTAR HİZMETLERİ

Versa Otomatik Anahtar Kesme Makinesi : Mekanik  kod numarasına göre, anahtardan okuyarak veya perde numaralarına göre sıfır hata ile bir dakika içersinde hazırlayan   Versa Otomatik Anahtar Kesme Makinesiyle İstanbul Ümraniye'de hizmet vermekteyiz. Müşterilerinizi bekletmemek ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Anahtar ve Kumanda Kopyalama : Her çeşit otomobil markası ve modeline uygun kontak anahtarı, kumanda, çipli (chip) anahtar, immoblazer anahtarlarınız kopyalanır, çoğaltılır, tamir edilir, değiştirilir, yenilenir. Aynı zamanda çalıntı yada kaybolmuş anahtarlarınızla ilgili her türlü güvenlik önlemi amaçlı şifre değiştirme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

   

Airbag Resetleme : Sorun çıkartan immobilizer sistemleri, kayıp anahtar, yedek parça, yede kanahtar chipleri, gösterge, beyin (ecu) abs, konfor modülü, bsi, klima ünitesi arızalarınız garantili olarak tamir edilir.

 

Oto Beyin Tamiri : Otomobil beyin seti tamiri, servis ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Her marka araç için beyin tamiri teknik donanımız vardır.

   

Dijital Gösterge Düzenleme : Tüm digital göstergeli araçlarınızın dijital göstergelerinde düzenleme, ayar, tamir, bakım servisimiz garantili olarak hizmet vermektedir.

 

Chip Tuning : Araç beygir ve tork testleri ile verimlilik kontrolü, orjinal yazılım ile performans arttırma gibi tüm chip tuning hizmetlerimiz mevcuttur.

   

İmmobilizer Çipli Anahtar : Her model araçlarınız için immobilizer chipli anahtar yedek alam, kopyalama - çoğaltma, ayarlama, code değiştirme, programlama, tamir ve bakım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Kontak Tamiri : Tüm otomobiller için kontak anahtarı tamiri, değişimi, yenileme, arıza giderme, tamir, servis ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur.

   

Ev Anahtarı (Çilingir Hizmetleri) Tüm konut ve işyeri kapıları için gerekli çilingir hizmetimiz vardır. Bu hizmet çerçevesinde kapı açılımı, anahtar değişimi, anahtar kopyalama, kilit değiştirme, vb. hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

   

Ümraniye oto anahtar ADRES
Özentaş San. Sit. C Blok No: 9
Ümraniye - İSTANBUL


İLETİŞİM
Email:
info@kacmazanahtar.com
Tel  :  (0216) 632 89 01
Gsm:  (0533) 930 02 52

BAĞLANTILAR

Kaçmaz Anahtar
Kaçmaz Oto Anahtar
Türk Reklam Ajans 

Türk Web Ajans
SOSYAL AĞLAR

Kaçmaz Anahtar Servisi İstanbul oto anahtarı merkezi kilit sorunu